«Один з небагатьох постів, який був обладнаний радіостанцією. У нас був прямий канал зв'язку зі штабом Чорноморського флоту, зараз вже можна про це говорити. Тому ми перебували в більш вигідному становищі. І коли утворився штаб наш координаційний, потім наш самооборони, ми отримували чіткі вказівки, з'явилося нове керівництво".
Довкола теми отримання гуманітарної допомоги з часом почались скандали. Відомо, що з перших годин "руської весни" були заявлені номери рахунків для допомоги "захисникам міста російської слави" – це були благодійні рахунки фонду "35 батареї" братів Чалих.
Кошти перераховували як мешканці Севастополя, так і росіяни. На що пішли зібрані на них у перші ж дні 5 мільйонів гривень – невідомо.
Віктор Литвинов був фактично заступником Олексія Чалого – нарівні з його братом Михайлом Чалим, який очолював силове крило Координаційної ради. Він, за його ж словами, відповідав за координацію дій підрозділів самооборони та забезпечення їх найнеобхіднішим. В інтерв'ю виданню
Новости Севастополя він так описує дії із забезпечення самооборонівців Севастополя:
"Коли мені принесли заявки на обмундирування, харчування та ПММ, то після підрахунків з'ясувалося, що потрібна дуже пристойна сума – близько 0,5 млн гривень. Чалий платити за це відмовився.
Тоді ми звернулися до військових, і вони заявку задовольнили в повному обсязі. Мені подзвонили начальники продслужби, речової служби і ПММ ЧФ і повідомили, що вони готові видати все, що ми просимо.
– Хто отримував і як оприбутковується це майно і паливо?
– Займатися цим було доручено
Олегу Рослякову. Його люди отримували, звозили все в приміщення колишнього військкомату і видавали. До речі, сухпайки, про які так багато потім говорили, були поставлені не з гуманітарною допомогою, а отримані від військових. Це було те, що залишилося від сочинської Олімпіади. В них знаходилися продукти, приготовлені за найсучаснішою технологією, повноцінний сніданок, обід і вечеря».
Про те, що основне матеріальне забезпечення блокпостів та «Самооборони Севастополя» надавав Чорноморський флот, під час "русской весни" не говорили зі зрозумілих причин. Натомість російські телеканали розповідали зворушливі історії про бабусь, які приносили на блокпости останні крупи. Без сумніву, такі випадки були – підтримка севастопольців була очевидною. Але основне забезпечення надавалось із військових складів, про що ветерани "весни", пересварившись, уже розповідають самі.