Кого і на які посади брат глави ОП «пропускав через себе»? Журналісти Бігус.інфо дослідили 30 годин «плівок Єрмака»

Журналісти Бігус.інфо дослідили 30 годин «плівок Єрмака» - народного депутата від «Слуги народу» Гео Лероса, який оприлюднив відео, де нібито брат глави ОП Андрія Єрмака «торгує державними посадами».

«Скільки коштує розвалити інвестпроект на мільйони? Кого і на які посади брат глави Офісу Президента «пропускав через себе»? Нардеп Гео Лєрос опублікував шматки відео, де брат глави ОП Денис Єрмак проводить «співбесіди» з кандидатами, і передав 30 годин записів команді Bihus.Info. Найцікавіше з #плівкиЄрмака – дивіться у цьому відео», – пишуть журналісти.

Нагадаємо:

  • Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальні провадження щодо народного депутата від «Слуги народу» Гео Лероса, який оприлюднив відео, де нібито брат глави ОП Андрія Єрмака «торгує державними посадами».
  • Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких людина, схожа на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади.
  • Андрій Єрмак в свою чергу заявив, що на оприлюдненому відео дійсно його брат Денис. У зв’язку з поширенням відео Єрмак мав намір звернутися із заявою до Служби безпеки України та Держбюро розслідувань.
  • Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак уникнув пояснень щодо оприлюднених народним депутатом Гео Леросом відеозаписів за участі брата Єрмака Деніса та звинувачень у «торгівлі посадами» на адресу останнього, повідомивши натомість, що дії Лероса продиктовані тим, що Єрмак завадив йому працевлаштувати свого протеже на посаду в міністерство. 
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine