Нацполіція України і прокуратура АРК проведуть перезавантаження своєї роботи по Криму

Керівники Національної поліції України та прокуратури АРК і Севастополя 21 листопада обговорили перезавантаження своєї роботи по окупованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України, передає Центр журналістських розслідувань.

«Ми проведемо вивчення громадської думки жителів Криму і посилимо роботу з документування правопорушень, скоєних щодо наших громадян, які стали заручниками окупації», – цитує прес-служба главу Національної поліції України Сергія Князєва.

У повідомленні наголошується, що мова йде про зміну роботи слідчих підрозділів та кримінальної поліції і переформатування роботи мобільних і слідчо-оперативних груп поліції.

Князєв зазначив, що управляти підрозділами будуть профільні заступники з урахуванням досвіду роботи чотирьох попередніх років, зокрема, в зоні проведення антитерористичної операції.

Прокурор АРК Гюндуз Мамедов зазначив, що силові структури повинні повністю взаємодіяти і приділяти особливу увагу дотриманню прав людини на території включеного Криму.

Прокуратура АРК раніше висловила намір ініціювати міжнародний судовий процес через незаконну російської анексії Криму за прикладом Нюрнберзького процесу.

Головне управління МВС України в АР Крим у 2015 році було відтворено і розпочало роботу в Одесі. Начальником Головного управління Національної поліції в АР Крим та місті Севастополі в 2016 році призначили Анатолія Бахчіванжі.

Нагадаємо, прокуратура АРК хоче ініціювати міжнародний судовий процес через анексію Криму Росією за прикладом Нюрнберзького процесу.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine