- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Найбільших збитків російській економіці завдали санкції ЄС, США і України – Мінекономрозвитку РФ

За даними міністерства економічного розвитку РФ, збитки від введених проти Росії різних обмежувальних заходів становить на кінець 2018 року 6,3 млрд дол. При цьому найбільшої шкоди завдали РФ санкції ЄС, США і України.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на презентацію, опубліковану на сайті Мінекономрозвитку Росії.

«Станом на кінець 2018 року стосовно Російської Федерації введені 159 обмежувальних заходів 62 країнами, включаючи ЄС і РСАДПЗ (Рада співробітництва арабських держав Перської затоки – ред.). Це: заходи захисту ринку (антидемпінгові, компенсаційні та спеціальні і захисні мита); інші нетарифні заходи (ліцензування, квоти, технічні бар’єри, санітарні та фітосанітарні заходи); санкції. Також проводиться 13 розслідувань щодо російських товарів», – йдеться у презентації.

Як вказується, найбільших збитків Росії завдано обмеженнями, введеними країнами Євросоюзу, – 2,42 млрд дол. Далі йдуть США – майже 1,17 млрд дол., На третьому місці – обмеження України на 775 млн дол.

У топ країн за розміром завданої шкоди Росії від введених обмежувальних заходів також увійшли Туреччина (713 млн дол.), Індія (377 млн дол.), Іран (320 млн дол.), Китай (174 млн дол.), Мексика (120 млн дол .), Таїланд (102 млн дол.), Білорусь (42 млн дол.) і Бразилія (31 млн дол.).

Фото: economy.gov.ru

Нагадаємо: