- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

«Батьківщина» виправить вади закону про ВЕЗ «Крим» – представник Тимошенко

Хиби закону про про вільну економічну зону  «Крим» необхідно виправляти, а справжні економічні відносини з нині окупованими територіями почнуться після їхньої деокупації.

Таку думку висловив кореспондентові Центру журналістських розслідувань  колишній член Ради Національного банку України,  уповноважений представник кандидата в президенти Юлії Тимошенко Віталій Ломакович.

«Напевне, зараз діють якісь закони, які забороняють співпрацю в економічному аспекті з окупованими територіями. Однозначно, упор буде зроблений тоді, коли ці території будуть деокуповані. Тоді почнеться справжня співпраця і інвестиції в цей регіон», – сказав Ломакович.

Також він припустив, що закон про ВЕЗ «Крим» є «мертвим». Почувши, що цей закон дискримінує громадян України, які постійно проживають у Криму, та водночас створює економічні підстави для співпраці з окупантом, Ломакович визнав, що ці вади закону треба виправляти.

«Хиби цього закону необхідно виправляти. Фракція «Батьківщини» подасть відповідні зміни до цього закону для того, щоб ці вади і хиби виправити», – сказав представник Юлії Тимошенко.

Нагадаємо: