- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Зарплата голови «Нафтогазу» залежитиме від видобутку газу – нардеп

Новий контракт з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим передбачатиме зменшення його заробітної плати, яка залежитиме від видобутку газу.

Про це Центру журналістських розслідувань повідомив представник Кабміну у Верховній Раді, нардеп від Блока Петра Порошенко Вадим Денисенко.

«Новий контракт передбачатиме по-перше зменшення зарплати Коболєва, по-друге, зарплата керівництва «Нафтогазу» буде прив’язана до збільшення видобутку, згідно з планом, в якому Нафтогаз цього року має видобути 2 мільярда кубів газу, від цього залежитиме зарплата «Нафтогазу». Третє – продовження транзитного контракту та розділення транспортної системи і видобутку», – розповів Денисенко.

Вадим Денисенко Фото: investigator.org.ua

Також нардеп запевнив, що ціни на газ не зміняться.

«Станом на зараз ніяких змін цін на газ немає. Йдуть переговори. Буде зроблено все можливе, щоб підвищення ціни на газ не було», – додав Денисенко.

Також раніше прем’єр-міністр Україна Володимир Гройсман під час години запитань до Уряду повідомив, що ініціює з МВФ щодо збереження чинних цін на газ.
«Є гранична ціна – 8550 грн за тисячу кубометрів. А «Нафтогаз» говорить, що можна уникнути подальших підвищень», – сказав Гройсман.