- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Правоохоронці АРК з початку року оголосили в розшук 28 учасників «Самооборони Криму»

Правоохоронці АРК з початку 2019 року оголосили в розшук 28 учасників незаконного збройного формування «Самооборона Криму», які вчиняли злочини під час окупації півострову Росією.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прокуратури АРК.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, з початку 2019 року, оголошено в розшук 28 осіб, які входили до незаконного збройного формування «Самооборона Криму» та вчиняли злочини під час окупації півострову», – йдеться у повідомленні.

Загалом, зазначили у відомстві, починаючи з 2018 року в розшук оголошено 165 представників, у тому числі й керівників, «Самооборони Криму». Щодо 1400 осіб, які входили до незаконного збройного формування, встановлено повні анкетні дані.

Як уточнили в Головному управлінні Нацполіції в АРК, більшість оголошених в розшук 165 членів «Самооборони Криму» не тільки вчиняли злочини під час окупації Криму, але й воювали у складі російсько-окупаційних військ на Сході України.

Правоохоронці АРК не вказали повного списку 28 оголошених в розшук членів «Самооборони Криму», однак главк Нацполіції опублікував фотографії 17 з них.

Нагадаємо: