- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

У «ПриватБанку» пообіцяли стабільно працювати за будь-яких умов

«ПриватБанк» працюватиме стабільно за будь-яких умов, незважаючи на рішення суду щодо визнання процедури націоналізації банку такою, яка порушує норми законодавства, стверджують у прес-службі банку.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань із посиланням на публікацію керівниці мережі регіональних прес-офісів «ПриватБанку» Інни Музичук на її сторінці у Facebook.

Музичук нагадала, що “ПриватБанк” не є стороною у  судовому процесі щодо процедури націоналізації не є відповідачем чи учасником, і зазначила, що позиція банку щодо рішення суду є оптимістичною.

«Банк за будь-яких умов продовжить свою стабільну роботу, як це і було завжди, усі 27 років існування банку», – написала вона.

Музичук також навела слова голови Наглядової ради банку Енгіна Акчакоча:

«Один із головних пріоритетів наглядової ради полягає в тому, щоб повернути майже 160 млрд. грн, якими змучена війною держава докапіталізувала банк перед лицем краху економіки. Стратегія реалізації цієї мети має два вектори. По-перше, слід максимізувати ринкову вартість банку та вигідно продати його надійному інвестору до 2022 року. Єдиний спосіб зміни власника банку – продаж його міжнародному інвестору з відмінною репутацією».

Крім того, за словами Енгіна Акчакоча, банк виступає проти колишніх акціонерів в українських та міжнародних судах, вимагаючи відшкодування збитків, сума яких сягає мільярдів доларів США.

“Масштаби битви дійсно епічні. Нині нараховується понад 1000 судових проваджень в Україні та світі», – наводить Музичук слова голови Наглядової ради «ПриватБанку».

Також, за її словами, рішення суду оскаржуватиме міністерство фінансів України:

«Міністерство фінансів України не погоджується із зазначеним рішенням та готується до подання апеляційної скарги», – написала вона.

Нагадаємо: