- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Поліція АРК працює у посиленому режимі на КПВВ Чонгар, Каланчак та Чаплинка

Головне управління Національної поліції в АР Крим та Севастополі залучило до забезпечення порядку на адмінмежі з окупованим Кримом колег з Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей, а також кінологів.

Про це повідомив Центру журналістських розслідувань начальник ГУ НП в АР Крим та Севастополі полковник Андрій Бондаренко.

«На 10 годину 21.04.19 обстановка на всіх Кпвв стабільна та контрольована, правопорушень не виявлено, громадянам, які звертаються за допомогою до працівників поліції надається юридична допомога згідно діючого законодавства», – запевнив Бондаренко.

Начальник ГУ НП в АРК та м. Севастополі також повідомив , що співробітники Головного управління Національної поліції в АР Крим та Севастополі з 19 квітня несуть службу з забезпечення публічної безпеки і порядку на адміністративній межі з окупованим Кримом в посиленому режимі на трьох КПВВ («Чонгар», «Чаплинка», «Каланчак»).

Фото ГУ НП в АР Крим і м. Севастополі

За його словами, створені слідчо-оперативні групи для миттєвого реагування на всі події та повідомлення громадян щодо скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень.

«Для забезпечення порядку також задіяні співробітники поліції з Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей, а також кінологічна служба», – додав Бондаренко.

Нагадаємо: