Сергій Аксенов оформив на тещу московську квартиру вартістю 400 млн рублів

«Глава Республіки Крим» Сергій Аксенов оформив на власну тещу квартиру за 400 млн рублів у ЖК Barkli Plaza в елітному районі Москви на Пречистенській набережній.

ЖК Barkli Plaza. Фото БЦИнформ

Про це пише Центр журналістських розслідувань із посиланням на статтю у The Insider.

Теща Сергія Аксьонова Людмила Добриня володіє квартирою площею 234 м², розташованою в ЖК Barkli Plaza на Пречистенській набережній в Москві, повідомляє видання.

З урахуванням вартості квадратного метра в ЖК Barkli Plaza, видання припускає, що без внутрішнього оздоблення квартира Людмили Добрині може коштувати більше 400 млн рублів.

Попереднім власником квартири був російський підприємець Олександр Карманов, власник «Трубної вантажної компанії» і «Євразійського трубопровідного консорціуму», якого видання пов’язує з російським олігархом Аркадієм Ротенбергом.

Сергій Аксьонов не вказав московську квартиру тещи в своїй декларації.

Водночас, Людмила Добриня володіє також житловим будинком площею 577 м² в Сімферополі на перетині провулка Мисливського і вул. Лихого, який знаходиться в користуванні сім’ї Аксьонових і вказано в декларації «глави Криму».

Сам Аксьонов задекларував 3 млн рублів доходу і повна відсутність власності. Дружина Аксьонова згідно з тією ж декларацією має 13 млн рублів доходу і має всю всій житлоплощею і нежитловими приміщеннями сім’ї, пише видання.

Нагадаємо:

  • Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою «прокурора Криму» Наталії Поклонский, глави «уряду Криму» Сергія Аксьонова, «спікера парламенту» Криму Володимира Константинова та інших колишніх чиновників АР Крим у справі про держзраді.
  • Аксьонов запропонував відправити в Середземне море до берегів Сирії самопіднімальні бурові установки (СПБУ) підприємства «Чорноморнафтогаз», незаконно захоплених Росією у України після окупації півострова.
  • Сергій Аксьонов вимагав у Верховному суді України скасувати указ президента Петра Порошенка від 14 травня 2018 року про введення в дію рішення РНБО України про застосування персональних санкцій, під які потрапив і Аксьонов.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine