- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Захист Балуха домагається, щоб йому надавали необхідну медичну допомогу

Захист незаконно засудженого в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха домагається, щоб йому надавали необхідну медичну допомогу в лікарні УФСВП по Тверській області РФ в місті Торжок, де він зараз утримується.

Про це Кримській правозахисній групі повідомила адвокат політв’язня Ольга Дінзе, яка відвідала Балуха 10 червня, передає Центр журналістських розслідувань.

Дінзе підтвердила, що українець знаходиться в обласній лікарні УФСВП, м. Торжок (ФКЛПЗ ОЛ УФСВП Росії по Тверській області).

«Лікарня належить до системи Федеральної служби виконання покарання, тому Володимир Балух там утримується в камері. Він отримує мінімальний набір медичних препаратів. Стан здоров’я мого підзахисного трохи покращився за рахунок того, що він отримав посилку з продуктами, яку понад місяць тому відправляла його сестра, також деякі продукти він зміг купити в магазині. Але їсти їжу ФСВП Балух як і раніше відмовляється», – розповіла адвокат.

Балух потребує стоматологічної допомоги, тому адвокат подала заяву про надання йому послуг стоматолога. Дінзе сподівається, що таку допомогу її підзахисному нададуть.

Адвокат повідомила, що раніше на ім’я начальника колонії подавала заяву про відвідування Балуха лікарем з 30-річним стажем роботи для первинного огляду та постановки можливого діагнозу, але відповіді на цю заяву вона до цих пір не отримала.

Також Дінзе не отримала відповідь на адвокатський запит про стягнення щодо Балуха, включаючи питання про підстави поміщення його в штрафний ізолятор.

Вона додала, що Володимир Балух передає всім подяку за листи, на які він з радістю відповідає, і звертається до всіх з проханням продовжувати йому писати.

Нагадаємо: