У Сенаті США відбудуться слухання по Україні

У комітеті у закордонних справах Сенату США 18 червня відбудуться слухання на тему «П'ять років після Революції гідності: прогрес України, зловмисна діяльність Росії».

Про це повідомляється на сайті сенатського комітету, пише Центр журналістських розслідувань.

О 14:30 за вашингтонським часом (21:30 за Києвом) свою доповідь почне представляти спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер.

Після доповіді Волкера сенатори почують також думки колишнього посла США в Україні Джона Хербста, директора проекту з глобальної демократії і перспективних технологій Інституту Брукінгза Аліни Полякової та представника Heritage Foundation Джеймса Карафано.

На початку червня після зустрічі з Куртом Волкером радник президента США Дональда Трампа Джон Болтон заявив, що обрання Володимира Зеленського президентом України створює нову можливість для досягнення миру на Донбасі. Болтон назвав це «ключовим кроком для поліпшення відносин США і Росії».

Нагадаємо:

  • Під час візиту до Німеччини президент Володимир Зеленський буде говорити з канцлером Ангелою Меркель про інвестиції в Україну і «про припинення війни», повідомила прес-служба АП.
  • «Серед європейських країн Німеччина посідає перше місце за обсягом торгівлі з Україною і четверте – за обсягом інвестицій в нашу економіку. Володимир Зеленський буде говорити з Ангелою Меркель не тільки про припинення війни, а й про нові економічні перспективи».
  • На Донбасі шостий рік йде війна, яку після захоплення Криму почала і гібридними методами веде проти України країна-агресор РФ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine