- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Суд у справі Вишинського перенесли через заміну прокурорів

Подільський райсуд Києва переніс засідання у справі керівника незареєстрованого підрозділу російського інформагентсва «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, обвинуваченого у державній зраді, на 15 липня, задовольнивши клопотання обвинувачення.

Про це повідомляє кореспондент Бюро судової інформації (проект Центру журналістських розслідувань) із залу суду.

Прокурори попросили суд перенести засідання у зв’язку з необхідністю ознайомлення зі справою прокурорів Павла Чернишенка і Андрія Гонтаря, які змінили попередніх представників обвинувачення у суді.

Адвокати Вишинського назвали клопотання прокуратури «затягуванням розгляду справи». 

«Зміни у групі прокурорів відбулись в останній день. Це робиться тільки для того, щоб затягнути впровадження по справі. Це неповага до суду та професії», – заявив адвокат  Вишинського Андрій Доманський.

Кирило Вишинський заявив, що дії прокурорів – це  політичні ігри, ініціатором яких є генпрокурор Луценко, і висловив сподівання, що «з новою владою все зміниться, а ГПУ очолить нова людина».

Колегія суддів задовольнила клопотання прокуратури, але вирішила звернутися з листом до прокурора АРК Гюндуза Мамедова через недостатню підготовку прокурорів, які перебувають у процесі.