- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Росія має сама вирішувати питання забезпечення окупованого Криму водою – Кориневич

Росія, як держава-окупант, повинна сама вирішувати питання забезпечення окупованого Криму водою.

Про це заявив представник президента України в АРК Антон Кориневич в ході дискусії про сучасність та майбутнє окупованого півострова у рамках культурно-соціального проекту «Кримський дім об`єднує серця», організованої в Херсоні «Кримським домом», повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на медіа-центр «IPC-Херсон».

«Держава-окупант повинна вирішувати питання щодо господарської діяльності на анексованій території самотужки. Державу-окупанта ми в Крим не запрошували, відповідно – вона повинна це вирішувати самотужки», – сказав Кориневич, відповідаючи на питання стосовно можливості відновлення подачі дніпровської води до тимчасово окупованого півострова.

6 липня в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR радник президента України з економічних питань Данило Гетманцев заявив, що припинивши подачу дніпровської води по Північно-Кримському каналу в Крим після його окупації Росією, Україна шкодить своїм громадянам, що живуть на півострові.

«Я вважаю, що, відключаючи водопостачання окупованих територій, ми шкодимо людям, які є нашими громадянами. Мені здається, що це не той метод, який потрібно використовувати для відновлення контролю за нашими територіями», – сказав Гетманцев.

Нагадаємо: