«Гради» та танки виявленні на Луганському напрямку – штаб ООС

17 липня спеціальна моніторингова Місія ОБСЄ в Україні виявила чергові порушення збройними формуваннями РФ та їх найманцями Мінських домовленостей.

Про це йдеться в повідомленні штабу ООС, пише Центр журналістських розслідувань.

У звіті СММ ОБСЄ від 18 липня зазначено, що поблизу селища Хрустальне, що на Луганщині було зафіксувано 22 реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град». Вони знаходились з порушенням визначеної, для даного типу озброєння, Мінськими домовленостями лінії відведення.

Окрім цього, представники Місії зафіксували 18 одиниць озброєння, яке розміщене за межами визначених місць зберігання. Зокрема, 14 липня, в районі Шимшинівки, на Луганщині, виявлено 11 танків, а 17 липня, неподалік від села Тернове, було помічено ще 7 танків.

Незважаючи на неодноразові заяви щодо виконання Мінських домовленостей, збройні формування Російської Федерації та їх найманці й надалі продовжують ігнорувати та грубо порушувати зазначені в домовленостях вимоги щодо відведення важкого озброєння.

  • Минулої доби збройні формування РФ 10 разів порушили режим припинення вогню. Один військовослужбовець загинув, двоє отримали поранення.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine