- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

У Херсоні Апеляційний суд заарештував танкер MRIYA

Апеляційний суд Херсонської області в понеділок, 19 серпня, задовольнив апеляційну скаргу прокуратури АРК і скасував ухвалу Херсонського міського суду на відмову в арешті танкера MRIYA, який підозрюється в контрабанді нафтопродуктів. На судно накладено арешт. Після першої відмови в арешті танкер зразу вийшов у нейтральні води Чорного моря, де зараз і перебуває.

Про це повідомляє корепондент Центру журналістських розслідувань із зали суду.

Колегія Херсонського апеляційного суду задовольнила апеляцію прокуратури АРК на ухвалу Херсонського міського суду про відмову в задоволенні клопотання слідчого про арешт танкера MRIYA. Ухвала Херсонського міського суду скасована.

Апеляційний суд постановив накласти арешт на судно, вилучити з нього печатки та важливі для слідства документи та зобовязати Держприкордонслужбу України не оформлять судно MRIYA на вихід з акваторії Херсонського порту.

В прокуратурі АРК вважають, що танкер є речовим доказом, тож він має бути вилучений у власника та переданий на зберігання відповідним службам.

Апеляційний суд Херсонської області, 19.08.2019 Фото: investigator.org.ua

Після того, як 13 серпня Херсонський міський суд відмовився заарештовувати танкер MRIYA, судно вийшло у нейтральні води Чорного моря, де зараз і перебуває, про що свідчить інформація сайту MarineTraffic.com.

Нагадаємо: