- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

«Азов» захопив в полон одного і знищив чотирьох окупантів під Горлівкою – Бутусов

Бійці полку Національної гвардії України «Азов» під Горлівкою у зіткненні з російським підрозділом знищили чотирьох бійців противника, ще одного поранено й взято в полон.

Про це пише Центр журналістських розслідувань із посиланням на повідомлення редактора сайту «Цензор.нет» Юрія Бутусова у соцмережі Facebook. 

За словами Бутусова, зіткнення розвідувальної групи полку «Азов» із російським підрозділом відбулося під час патрулювання “сірої зони” в районі Горлівки. 

«Сьогодні вночі, 29 серпня, російські окупаційні війська здійснили збройну провокацію і обстріляли підрозділи полку Нацгвардії «Азов» у районі Горлівки. Однак під час патрулювання «сірої зони» розвідгрупа «Азова» виявила російський підрозділ. В ході короткого бою чотири російські найманці знищені на місці, один важко поранений і взятий у полон, йому надається допомога», – пише Бутусов.

Він також стверджує, що бійці “Азова” захопили документи й зброю найманців, зробили фото і відеофіксацію спроби порушення окупаційними військами Мінських угод і умов припинення вогню.

З українського боку втрат немає, додає Бутусов. 

Нагадаємо: