- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Херсонський міськсуд відмовив кримському главку СБУ у передачі танкеру MRIYA в управління АРМА

Херсонський міський суд у понеділок, 9 вересня, залишив без задоволення клопотання Головного управління СБУ в АРК про передачу арештованого танкеру MRIYA в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (Агентство з розшуку та менеджменту активів, АРМА).

Про це повідомляє сайт IPC-Херсон, передає Центр журналістських розслідувань.

Як було зазначено на засіданні, слідчим СБУ було направлено запит капітану танкера, який є представником судновласника, з питань передачі судна в управління АРМА, у разі накладення на нього арешту. На запит капітан судна зазначив, що заперечує проти такої передачі.

«Судно належить до майна, зберігання якого через громіздкість або з інших причин неможливо без зайвих труднощів. Крім того, розміщення даного судна потребує значних ресурсів. Так, відповідно до відповіді Херсонського торгівельного логістичного управління ДП «Підприємство з забезпечення нафтопродуктами» у розпорядженні вказаного підприємства перебувають два робочі причали, один з яких заблоковано судном «Механік Погодін». Інший використовується підприємством для здійснення господарської діяльності. Зберігання судна MRIYA на єдиному робочому причалі блокує роботу державного підприємства та спричинить збитки державі», – йшлося у клопотанні, залишеному судом без задоволення.

Як було повідомлено в ході засідання, приблизна оціночна вартість судна складає не менше, ніж 1,5 млн. грн., тобто не менш ніж 775 розмірів прожиткових мінімумів.

Нагадаємо: