- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

На ProZorro пройшли торги щодо будівництва КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адмінмежі з Кримом

У системі державних закупівель ProZorro у вівторок, 10 вересня, пройшли торги щодо будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) «Чонгар» і «Каланчак» на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Аукціони виграли компанії з Києва і Одеси, відповідно.

Замовником послуг виступило ДП «Укрінтеравтосервіс», повідомляє сайт IPC-Генічеськ, передає Центр журналістських розслідувань.

Згідно даних на ресурсі ProZorro, ПрАТ «Київська будівельна компанія «Київбудком» надала найвигіднішу пропозицію щодо виконання робіт з будівництва КПВВ «Чонгар» та зони сервісного обслуговування перед ним.

При очікуваній вартості закупівлі робіт у сумі 96,27 млн грн. компанія «Київбудком» запропонувала виконати їх за 85,27 млн грн.

Також було завершено аукціон щодо будівництва на адмінмежі тимчасового КПВВ «Каланчак» та зони сервісного обслуговування перед ним.

ДП «Укрінтеравтосервіс» визначив очікувану вартість робіт у сумі 92,022 млн. грн. Найвигіднішу пропозицію надало ТОВ «Валдрейн»з Одеси, яке запропонувало виконання робіт за 81,212 млн грн.

Як повідомлялося, 14 серпня ДП «Укрінтеравтосервіс» оголосило тендер на будівництво тимчасового КПВВ «Чонгар», а 15 серпня – КПВВ «Каланчак» та зон сервісного обслуговування перед ними на адмінмежі з Кримом.

Нагадаємо: