- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Питання будівництва газопроводу «Асканія-Нова – Генічеськ» залишається відкритим – Херсонська ОДА

Питання будівництва у Херсонській області газопроводу «Асканія-Нова – Генічеськ», , який має вирішити проблему постійного газопостачання Генічеська, залишається відкритим.

Про це на колегії Херсонської облдержадміністрації повідомив заступник директора обласного Департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Віктор Рассолов, передає сайт IPC-Херсон.

Він нагадав, що у Генічеську при низькій температурі виникають проблеми з опаленням через недостатній обсяг газу, внаслідок чого відбувається відключення міста від газопостачання і опалення не здійснюється.

«Були розроблені заходи: бюджетна сфера, садки, лікарні, школи переведені на альтернативні джерела опалення – побудовані котельні. У разі нестачі газу вони будуть переведені на альтернативні джерела опалення – пелети, вугілля та інше. Але питання вирішено частково. Питання будівництва газопроводу «Асканія Нова – Генічеськ» залишається відкритим. Такий проект є, він наразі знаходиться на експертизі в Кабінеті Міністрів. Замовник – наш Департамент інфраструктури та будівництва. Його потрібно продовжувати, щоб виключити Генічеськ із зони ризику», – сказав Рассолов.

В свою чергу голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв зазначив, що проект будівництва газопроводу необхідно «рухати далі» після відповіді з боку уряду.

Нагадаємо: