- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Більшість призовників з Криму відправлять служити до Росії

ільшість призовників з окупованого Криму відправлять служити на територію Росії, в основному в частинах Південного та Західного військових округів РФ.

Про це на прес-конференції в Сімферополі повідомив «військовий комісар Республіки Крим» Олег Єрмілов, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на трансляцію агентства РІА Новини Крим.

«З 1 жовтня ми почали призовну кампанію, маємо завдання на призов близько 2,6 тисяч чоловік … Основна маса наших призовників буде служити за межами півострова … Наші призовники проходять службу, в тому числі, в Архангельській і Мурманській областях та на Північному флоті. У цьому призові мінімум будуть проходити службу в Криму, основна частина – в частинах Південного військового округу, розташованих на материковій частині, і в Західному військовому окрузі», – сказав Єрмілов.

Він також зазначив, що навесні 2019 року в Криму призвали на службу близько 3 тисяч чоловік.

Єрмілов нагадав, що жителів Криму почали закликати до Збройних сил РФ в 2015 році, перший раз було покликане 500 осіб. З кожним роком кількість призовників постійно зростала і тепер досягло близько 3 тисяч чоловік на призов.

За його словами, з часу анексії півострова на службу до ЗС Росії всього було призвано понад 16 тисяч кримчан.

Нагадаємо: