- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

США передадуть ВМС України ще 3 патрульні катери класу Island

США передадуть Військово-Морським Силам України ще три патрульні катери класу Island.

Про це в Одесі заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Джозеф Пеннінгтон, пише АрміяІнформ.

«Катери «Старобільськ» і «Слов’янськ» – це лише невелика частина допомоги у сфері безпеки, яку США вже надали Україні з 2014 року. В рамках нашої підтримки України, я також радий повідомити, що на додаток до цих 2 патрульних катерів класу Island, які передаємо сьогодні, Сполучені Штати Америки нададуть ще 3 додаткові катери цього ж класу. Це катери Берегової охорони США, які в подальшому збільшать військово-морські можливості ВМС України.

США допомагатимуть у сфері безпеки для підтримки України в умовах російської агресії. І не тільки надаючи підготовку і техніку, а й залучаючи радників з питань оборонної реформи для розвитку професійних Збройних Сил. Сполучені Штати як стратегічний партнер України, пишаються тим, що надають обладнання і техніку, а також консультують, щоб підтримати в захисті суверенітету і територіальної цілісності. Як і в реалізації своїх прагнень до членства в НАТО. Ми стоятимемо поруч з Україною на кожному кроці цього шляху», – сказав дипломат.

Як повідомлялося, 21 жовтня вантажне судно Ocean Freedom під американським прапором доставило катери «Слов’янськ» і «Старобільськ» в Одеський морський порт.

Нагадаємо: