- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Голова Генічеської РДА обіцяє припинити нелегальні перевезення пасажирів до Криму

Новий голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Онищенко запевнив, що припинить нелегальні пасажирські перевезеннями з прикордонного району Херсонщини до окупованого Криму.

Про це Онищенко заявив на пресконференції, присвяченій ситуації з нелегальними перевізниками в Генічеському районі, передає сайт IPC-Генічеськ.

«Глибоку обурений тим, що деякі перевізники забирають людей з потягів, їдуть напряму до тимчасово окупованого Криму, беруть гроші в російських рублях. Достатньо. Буде реагування у повній мірі … Їздять, заробляють кошти. Такого не буде в нашому районі. Відповідно до закону про місцеві державні адміністрації, ситуацію з законністю я тримаю на повному контролі», – наголосив голова РДА.

Він також пообіцяв розпочати з 27 листопада перевірки перевізників у Генічеському район. До цього терміну перевізники мають перевести свою діяльність у відповідність з законодавством.

«Щоб у нас всі працювали в законному руслі, щоб податки йшли до бюджету для розвитку нашого району, а ні в якому разі не для якихось окремих груп осіб. У нас буде робоча група і ті, хто не виконує законні вимоги, будуть притягнуті до відповідальності», – зазначив Онищенко.

Він звернув увагу, що у селищі Новоолексіївка – кінцевому пункту для потягів, які до окупації прямували до Криму – легалізація приватних перевізників не відбувається. Жоден з них досі не зареєструвався, як суб’єкт підприємницької діяльності на відміну від села Чонгар, де вже зареєструвались 17 перевізників.

«Я попереджую, а потім реагую. Щоб було у нас все по-людські, термін у нас 27 листопада. Це наступний тиждень, хто не встиг, вибачте. Така позиція остаточна. Якщо Чонгарські почали більш-менш легалізовуватись, то в Новоолексіївці жодного», – сказав голова держрайадміністрації.

Як повідомлялось, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський призначив офіцера запасу служби цивільного захисту Андрія Онищенка на посаду голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області.

Нагадаємо: