У РФ розповіли про плани Путіна на «нормандському саміті»

Окремі зустрічі Володимира Путіна з президентом Франції Емманюелем Макроном і канцлером ФРН Ангелою Меркель плануються до початку засідання в форматі «четвірки» на «нормандському саміті». Окрема двостороння зустріч Володимира Зеленського і президента РФ відбудеться після завершення переговорів лідерів.

Про це пише ТАСС.

«Зустріч Путіна з Зеленським планується в Єлисейському палаці після завершення зустрічі в «нормандському форматі» і спільної прес-конференції чотирьох лідерів», – йдеться в повідомленні.

На зустріч чотирьох лідерів в «нормандському форматі» попередньо відводиться 2,5 години.

Як пише Коммерсант, Путін має намір на зустрічі в «нормандському форматі» 9 грудня жорстко дотримуватися попередніх позицій і домагатися виконання минулих домовленостей щодо Донбасу:

«Для них (української сторони – ред.) ця зустріч – політичний акт, а для нас – робоча. Якщо в угодах написано, що вибори мають бути достроковими, значить, їх не можна поєднати з черговими. Ніхто не буде нічого переглядати», – каже джерело «Ъ» у російських держструктурах.

Раніше став відомий графік Зеленського на «нормандському саміті».

Нагадаємо:

  • 9 грудня лідери країн «нормандської четвірки»: президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель, проведуть зустріч у Парижі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine