- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Суд у Херсоні обирає запобіжний захід члену севастопольського відділення «Единой России» Кучерявому у закритому режимі

Херсонський міський суд обирає запобіжний захід затриманому на КПВВ «Каланчак» члену севастопольського відділення «Единой России» Ігорю Кучерявому, якому 6 грудня повідомлено про підозру у сепаратизмі. Суддя Галина Радченко задовольнила клопотання захисту про проведення засідання у закритому режимі. 

Про це повідомляє кореспондент Центру журналістських розслідувань.

Захист підозрюваного в сепаратизмі «єдінороса» Ігоря Кучерявого просить проводити засідання суду з обрання запобіжного заходу у закритому режимі. Адвокат Ігор Мокін мотивував клопотання про закрите засідання необхідністю забезпечити безпеку. За словами Мокіна, йому та його підзахисному Кучерявому погрожують невідомі, а відеозаписи з камер, що присутні у залі, невідомо як будуть використані.

Суддя Галина Радченко задовольнила клопотання захисту виходячи з того, що у відкритому засіданні буде називатися адреса, за якою, в разі обрання запобіжного заходу Кучерявому у вигляді домашнього арешту, про що просить прокуратура, адреса перебування підозрюваного буде розсекречена. Виголошення ухвали суду також буде відбуватись без присутності ЗМІ.

Нагадаємо: