- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Рада зможе розглянути законопроєкт про пенсії для жителів Донбасу лише в 2020 році

Верховна Рада зможе розглянути законопроєкт про виплату пенсій жителям окупованих територій Донбасу лише в січні 2020 року. Нардепи не встигнуть його розглянути до кінця поточного року.

Про це повідомила агентству РБК-Україна одна з авторів законопроєкту №2083-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію», голова Комітету Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

За її словами, народні депутати не встигнуть прийняти законопроект за основу до кінця поточного року.

«Комітет рекомендував включити цей законопроєкт до порядку денного і прийняти за основу, а далі доопрацьовувати … Ми повинні були проголосувати за його включення до порядку денного … Він стояв, він був поданий в переліку законопроєктів, які ми повинні включити, а відповідно розглянути вже в січні. Тому що тут (в цьому році – ред.) ми вже не встигнемо», – сказала Третьякова.

Як повідомлялось, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубінець пояснив, яким чином планується виплачувати пенсії і заборгованність по ним громадянам України з тимчасово окупованих територій ОРДЛО відповідно до нового законопроєкту №2083-д. За його словами, людина буде отримувати пенсію за цей місяць і автоматично ще одну пенсію за рахунок того боргу, який вже є перед цією людиною з боку України.

Нагадаємо: