- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Засудженого у «справі диверсантів» Бессарабова етапували в колонію Ставропольського краю РФ

Засудженого в окупованому Криму у «справі українських диверсантів» севастопольця Олексія Бессарабова доставили в колонію №1 Ставропольського краю РФ, де він буде відбувати незаконне покарання.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група (КПГ) з посиланням на інформацію родичів.

Ще один засуджений у цій «справі» севастополець Володимир Дудка швидше за все етапований в колонію №11 Ставропольського краю.

Як повідомив син Дудки Ілля Каверніков (Дудка), його батько тиждень тому знаходився на етапі в СІЗО міста П’ятигорська, куди він був доставлений зі слідчого ізолятора Мінеральних Вод. Ще раніше він якийсь час знаходився в СІЗО Арваміра.

Каверніков також повідомив КПГ, що за час етапу у Володимира Дудки значно погіршився стан здоров’я.

«У нього підвищився тиск – 100 на 170. Загострилися через холод і постійні переміщеня в вагонзаках і автозаках хронічні хвороби, які проявилися після арешту. На етапі до П’ятигорська батько разом з іншими ув’язненими понад трьох годин мерз в автозаку, потім ще шість годин його тримали «в карантині», де теж холодно, чекали, поки їх розподілять по камерах. А при його захворюваннях холод протипоказаний. Коли розподілили по камерах, довгий час не видавали постільну білизну. У СІЗО П’ятигорська він пробув три тижні в цілому», – розповів син Дудки.

Він також пояснив, що поки не знає, чи прибув його батько в одну з колоній Ставропольського краю.

Як повідомлялось, у кінці листопада стало відомо, що Бессарабова і Дудку етапували із сімферопольського СІЗО окупованого Криму до Росії. Їх мають доставити до місць відбування покарання.

Нагадаємо: