- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Росфінмоніторинг виключив кримського журналіста Семену з переліку екстремістів і терористів РФ

Федеральна служба з фінансового моніторингу РФ (Росфінмоніторинг) виключила кримського журналіста Миколу Семену з «Переліку осіб, причетних до екстремістської діяльності або тероризму», який в 2017 року був засуджений до умовного терміну в окупованому Криму, а 18 лютого поточного року виїхав з півострова після дострокового припинення умовного терміну і зняття судимості.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію сайту Росфінмоніторингу.

Ім’я Семени стоїть під №5 у розділі «Виключені» у «Переліку осіб, причетних до екстремістської діяльності або тероризму».

Як повідомлялось, 18 лютого 2020 року Микола Семена виїхав з окупованого Криму на материкову частину України. За розпорядженням президента України журналіст пройде курс лікування і реабілітації на базі державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини «Державного управління справами» в Києві.

24 лютого Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова повідомила, що за сприяння Офісу президента і Київської міської державної адміністрації Миколу Семену забезпечили тимчасовим житлом.

Нагадаємо: