- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

В Україні збільшилася вартість оформлення біометричних документів – ДМС

В Україні з 1 січня збільшилася вартість виготовлення біометричних паспортів: внутрішнього паспорта у вигляді ID-карти, паспорта громадянина України для виїзду за кордон і посвідок на тимчасове та постійне проживання.

Про це повідомляє Державна міграційна служба (ДМС).

Подорожчання пов’язане з тим, що з 1 січня держпідприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів.

«У зв’язку з цим несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання», – відзначили в ГМС.

Паспорт громадянина України у формі ID-карти з 1 січня можна оформити:

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з 1 січня можна оформити:

Посвідку на тимчасове проживання з 1 січня можна оформити:

Посвідку на постійне проживання з 1 січня можна оформити:

При цьому в ГМС відзначили, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною.

Особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31 грудня 2020 року, але заяву на оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, які діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Нагадаємо: