- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Нехай щастить: агентів впливу Кремля депортують з Молдови

Першого заступника директора Інституту країн СНД Володимира Єгорова затримали в аеропорту Кишинів і депортують назад до РФ.

Про це повідомила пресслужба Інституту країн СНД. .

Заступник директора Інституту країн СНД, професор, доктор економічних  та історичних наук Володимир Єгоров після прильоту до Кишинева був затриманий на прикордонному контролі, повідомляє пресслужба.

«Володимир Георгійович зазначив метою прильоту «медичні показання». Після цього Володимира Єгорова почали допитувати про підстави, з яких він є володарем нагород ПМР та депортують із країни без пояснення причин», – сказано у повідомленні.

На момент публікації Єгоров перебував в буферній зоні без документів, оскільки їх у нього забрали молдовські прикордонники. 

Раніше в цей день російському політологові Наталі Нарочницькій також було заборонено в’їзд на територію Республіки Молдова. Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова назвала це «де-факто депортацією», повідомляє російське медіа «Спутник Молдавия». Нарочницька планувала взяти участь у спостереженні за незаконними виборами у створеній за підтримки російських військ у Молдові невизнаній «Придністровській республіці». Також в’їзд до Молдови закрили для члена Громадської палати РФ Володимира Журавльова.

Інститут країн СНД — російське GONGO, основною метою якого є визначення та підтримка російських інтересів на території колишнього СРСР. Є впливовим ідеологічним центром формування російської державної політики по відношенню до т. зв. «близького зарубіжжя».

Нагадаємо: