- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Команда Навального опублікувала реальні фотографії «палацу Путіна» під Геленджиком

Команда російського опозиційного політика Олексія Навального в річницю публікації розслідування про так званий палац президента РФ Володимира Путіна під Геленджиком опублікувала фотографії, на яких, як стверджується, відображені реальні інтер’єри цієї будівлі.

Про це йдеться у новому розслідуванні, опублікованому на сайті Олексія Навального.

У фільмі «Палац Путіна. Історія найбільшого хабара», який на Youtube переглянули понад 120 млн людей, інтер’єри будівлі були показані у вигляді 3D-візуалізацій. Це викликало сумніви частини коментаторів у тому, що інтер’єри справді такі, як стверджують розслідувачі.

«Сьогодні ми розставимо усі крапки над i. Розвіємо будь-які сумніви щодо того, чи існує палац чи ні. Як він виглядає – зсередини, зовні. Що там є та що там було. Ми покажемо вам сотні справжніх фотографій», – йдеться у новому розслідуванні команди Навального.

Більшість фотографій інтер’єрів схожі на раніше опубліковані візуалізації. Розрізняються вони лише в деталях – як зазначають розслідувачі, насправді позолоти та інших прикрас (зокрема стилізованих російських гербів) було навіть більше, ніж у планах.

Крім іншого, опубліковані і фото кімнати з жердиною, яку у Навального вважають «приватним стрип-клубом». Окрім того, завдяки оприлюдненим фото підтвердилася інформація про власний театр у палаці.

Всі фото палацу можна переглянути за посиланням.

Стверджується, що знімки розслідувачам «прислали з будівництва». Чим підтверджується їхня справжність – не уточнюється. Очевидно, йдеться про фотографії колишніх років, оскільки до моменту виходу фільму Навального у січні 2021 року всі інтер’єри «палацу» були демонтовані, і в приміщенні йшов ремонт.

Нагадаємо: