- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Президент закликав владу всіх рівнів сприяти розбудові територіальної оборони

У Харкові Володимир Зеленський взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад. Під час нього президент зауважив на необхідності повної взаємодія влади всіх рівнів для побудови ефективної моделі територіальної оборони і національного спротиву.

Володимир Зеленський наголосив, що у питанні національної безпеки «немає місця для політики, інтриг, спекуляцій і хаосу».

«Щодня, тим паче зараз, має бути повна взаємодія влади всіх рівнів і повне розуміння своєї відповідальності з боку ОДА, РДА, обласних і районних рад та інших представників місцевого самоврядування для побудови дуже ефективної моделі територіальної оборони і національного спротиву. Це — надійний тил для професійної та добре оснащеної армії, що разом становлять основу нашої держави, основу сильної держави», — сказав Зеленський.

Як повідомлялося, сили тероборони ЗСУ запустили інформаційний сайт, де бажаючі приєднатися до захисників можуть знайти відповіді на свої питання.

Детальніше про президентський законопроект «Про основи національної опору», який покликаний врегулювати назріле і перезріло питання територіальної оборони України, читайте в матеріалі Центру журналістських розслідувань «Від тероборони до національного опору».

Нагадаємо: