Починається четвертий раунд переговорів України та Росії

Війна

Починається четвертий раунд переговорів України та Росії.

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

«Буквально за кілька хвилин почнуться переговори з російською делегацією. Четвертий тур. Ми спробуємо донести їм нарешті, що 19-й день війни – це 19 днів великого-великого подвигу країни», – сказав він.

Подоляк додав, що позиції України незмінні: мир, негайне припинення вогню та відведення всіх російських військ.

«Лише після цього ми можемо говорити про якісь сусідські відносини, якісь політичні врегулювання», – сказав він.

Крім того, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив:

«Ізраїль взяв на себе складну, але благородну місію посередника у пошуку миру й завершенні російської агресії проти України. Також ведемо інтенсивний діалог з Ізраїлем щодо його участі в гуманітарній складовій. На постійному зв’язку з радником із питань національної безпеки та головою Ради національної безпеки Ейялем Хулатою. Вже досягли перших результатів: в рамках евакуації Ізраїль почне впускати родичів тих українців, які вже перебувають в цій країні. Дякую колегам та сподіваюсь на успіх наших спільних дипломатичних зусиль».

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року  президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні  провалився.

Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: 

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa