- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Окупанти обвинуватили затриманого в Криму активіста Ролана Османова в «дискредитації збройних сил рф»

В окупованому Криму затриманого 13 липня в Сімферополі кримськотатарського активіста та громадянського журналіста Ролана Османова співробітники «Центру протидії екстремізму» обвинуватили в нібито «дискредитації збройних сил рф», а також у «невиконанні законних вимог співробітника поліції». За другим епізодом «суд» виніс рішення про адміністративний арешт Османова на три доби.

Про це повідомляє громадське об’єднання «Кримська солідарність» із посиланням на правозахисницю Лутфіє Зудієву.

«Співробітники Центру з протидії екстремізму висунули два правопорушення стрімеру та блогеру Ролану Османову. Чоловіка обвинувачують у «публічних діях, спрямованих на дискредитацію збройних сил рф», а також на «невиконання законних вимог співробітника поліції»… У будинку Османова в селі Урожайне Сімферопольського району зараз теж перебувають співробітники поліції», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Зудієвої, представники центру «Е» обвинувачують Османова в громадських діях, спрямованих на дискредитацію використання збройних сил російської федерації за статтею 20.3.3 КоАП Росії. Крім того, йому пред’явлено правопорушення за частиною 1 статті 19.3 КоАП рф (Непідкорення законному розпорядженню співробітника поліції).

За двома епізодами активісту загрожує штраф у розмірі від 30 до 50 тисяч рублів, штраф у розмірі від 2 до 4 тисяч рублів, адміністративний арешт на строк до 15 діб або від 40 до 120 годин виправних робіт.

«Желєзнодорожний районний суд» Сімферополя розглянув справу про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 19.3 КоАП РФ. «Суддя» визнав Османова винним і виніс рішення про адміністративний арешт на три доби.

Нагадаємо: