- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

В інтернеті публікують фото та відео диму в Новофедорівці в Криму, в соцмережах повідомляють про «чотири прильоти по авіабазі»

Новофедоровка

В інтернеті очевидці публікують фото та відео диму у Новофедорівці в окупованому Криму – селі поблизу міста Саки. У соцмережах повідомляють про «чотири прильоти авіабазою» російської армії.

Також відео «задимлення» надіслали читачі Центру журналістських розслідувань.

Як пишуть кримські пропагандистські ЗМІ, за інформацією очевидців, вибухи пролунали близько 15.00 сьогодні, їх було кілька. Офіційних коментарів окупантів із цього приводу поки що немає.

Що спричинило вибухи не уточнюється. Над селищем піднімаються клуби чорного диму. Також задимлення видно над морем.

Як зазначила головна редакторка Центру журналістських розслідувань Валентина Самар, напередодні в Новофедорівку рф завезла чергову групу курсантів.

«ЗСУ відзначили День корінних народів:) Чим важливий гарнізон та аеродром у Новофедорівці, крім того, що звідси вилітали атакувати наші міста і бази ЗСУ майже на всіх напрямках? Тут ледь не безперервно навчали курсантів – пілотів та штурманів винищувачів і штурмовиків; тренувальні польоти місцеві мешканці спостерігали над своїми головами і вдень, і вночі. Чергова група курсантів, як повідомляли наші читачі, заїхала кілька днів тому», – пише Самар.

У січні 2022 року ЦЖР писав, що льотчики корабельної авіації Північного флоту РФ протягом 2022 року тренуватимуться на захопленому в України наземному інженерно-технічному авіаційному комплексі (НИТКА) в Новофедорівці поблизу м. Саки.

Вибухи у Новофедорівці  Фото: соцмережі

Вибухи у Новофедорівці Фото: соцмережі

Вибухи у Новофедорівці Фото: соцмережі