Плани Путіна щодо України залишаються незмінними – Інститут дослідження війни

Мета президента рф Володимира Путіна залишається незмінною: домогтися зміни режиму в Києві та взяти контроль над більшою частиною України. Водночас Кремль намагається спотворити свої справжні цілі.

Про це йдеться у звіті американського Інституту дослідження війни (ISW).

«Президент рф Володимир Путін не згадав про територію за межами Донецької та Луганської областей, описуючи цілі війни Росії в Україні 15 серпня. Путін завершив свій виступ на форумі «Армія-2022» 15 серпня твердженням, що «наші воїни разом із «бійцями Донбасу» з честю виконують свій обов’язок, борються за рф, за мирне життя в «Донецькій та Луганській народних республіках», чітко виконують усі поставлені завдання, крок за кроком звільняють «землю Донбасу», – пише ISW.

ISW зазначає, що така обмежена заява про цілі рф різко контрастує з раніше сформульованими військовими цілями рф щодо «денацифікації» та «демілітаризації» України. Відносно обмежена заява Путіна також несумісна з діями рф щодо «приєднання» окупованих частин Херсонської та Запорізької областей до рф.

Російські сили починають наступальні операції навколо Бахмута, на південний захід від Авдіївки та на південний захід від Донецька, а також вели безуспішні наступальні операції на півночі та північному заході Херсонщини.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitte

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine