- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Окупанти у Мелітополі на псевдореферендумі змушують людей голосувати за родичів та сусідів – мер Федоров

Окупанти у Мелітополі на псевдореферендумі змушують людей голосувати за родичів та сусідів.

Про це повідомив мер Іван Федоров.

«Через катастрофічно низьку явку «виборців» члени окупаційних «виборчкомів» у Мелітополі почали повторний поквартирний та подомовий обхід. Нечисленних мешканців міста, які все ж таки відчинили двері самозванцям, змушують голосувати за відсутніх членів родини та сусідів. За тих, хто евакуювався з окупації», – заявив Федоров.

Окупанти та їхні посіпаки у третій день фейкового “референдуму”, 25 вересня, перейшли до прямих погроз людям, які відмовляються брати участь у незаконному дійстві або голосувати за «приєднання» до Росії. 

Як повідомлялося, «референдум» про «приєднання» окупованих українських територій до Росії кремлівські технологи розтягнули майже на тиждень – сподіваючись, що членам «комісій» разом з автоматниками вдасться дійти кожного мешканця окупованого півдня. Про те, як окупанти створювали ілюзію волевиявлення у Херсоні, Новій Каховці, Генічеському, Мелітополі та Бердянську, читайте у матеріалі Центру журналістських розслідувань: «Окупендум. Якщо ви ще не за Росію – ми прийдемо до вас».

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter