- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

ЗСУ підняли прапор України над кількома селами на Херсонщині

ВСУ

ЗСУ підняли прапор України над кількома селами на Херсонщині. Звільнено від російських окупантів села Давидів Брід, Старосілля та Богуславка на Харківщини.

Бійці публікують в інтернеті відео звільнення та зустріч із громадянськими жителями.

Давидів Брід звільнений від росіян силами 35-ої окремої бригади морської піхоти.

«Херсонська область, Старосілля. Вчора зайшли в Архангельське, сьогодні – в Старосілля. Крок за кроком Херсонська область звільняється від окупантів», – також повідомив ще один український військовий.

У село Богуславка, що на Борівщині, зайшли наші військові, про це пише Борівська селищна рада.

Звільнене ЗСУ село Новопетрівка Херсонської області.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter