Скасовано екстрені відключення світла у Києві та в Київській області

Новини
электричество

Оператор системи передачі «Укренерго» скасував екстрені відключення світла у Київській області, що були запроваджені у четвер внаслідок російської ракетної атаки на енергетичний об’єкт.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Наразі світло повернулося всім споживачам у Києві, де застосовувались екстрені відключення світла. «З 00:45 28 жовтня усі домівки мешканців Київської області зі світлом», – повідомили у компанії.

Водночас ситуація в енергосистемі залишається напруженою, тож ДТЕК закликає споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади почергово, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Також компанія радить правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах. Зокрема – не вмикати прилади одночасно після повернення світла та вимикати з мережі прилади й освітлення у кімнатах, де немає людей.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter