- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Пєсков заперечив, що російські військові збираються покидати ЗАЕС

ЗАЕС

Прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков відповів на заяву глави українського «Енергоатому» Петра Котіна про наявність ознак можливого виходу російських військових з території ЗАЕС, яку окупанти контролюють з весни.

У Кремлі заперечили, що російські війська готуються залишити Запорізьку атомну електростанцію.

«Не потрібно шукати якихось ознак там, де їх немає і бути не може», — сказав прессекретар президента Росії Пєсков, коментуючи слова Котіна, передає російський РБК.

Нагадаємо:

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter