- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

В Україну повернули тіла 49 полеглих захисників – Мінреінтеграції

Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, спільно з силовими структурами 6 грудня повернули в Україну ще 49 українських захисників, які загинули в болях проти російських загарбників. Загалом вже вдалося повернути тіла 827 загиблих героїв.

Про це повідомляє міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Сьогодні відбулася чергова передача тіл героїв – в Україну повернули 49 загиблих», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, від моменту призначення Уповноваженому з питань осіб, зниклих безвісти, вдалося повернути додому тіла 827 захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

«Зараз спільно з силовими структурами робимо все можливе для повернення тіл оборонців. Постійно тривають роботи з відпрацювання локацій, де ймовірно знаходяться тіла загиблих захисників. Дякую кожному, хто долучається до цих надскладних процесів, адже для рідних наших захисників дуже важливо гідно попрощатися з ними», – наголосив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти Олег Котенко.

У Мінреінтеграцїї нагадали, що працює гаряча лінія з питань зниклих безвісти: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26.

У вихідні можна надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter