- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

У особового складу військ окупантів погіршується морально-психологічний стан, хочуть закінчення війни – Генштаб ЗСУ

У особового складу військ російських окупантів відзначається тенденція до погіршення морально-психологічного стану. Серед військових РФ шириться думка про закінчення війни на будь-яких умовах.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Відзначається тенденція до погіршення морально-психологічного стану особового складу ворога. Так, серед військових 127-ї окремої розвідувальної бригади, що дислокується в тимчасово окупованому Севастополі, шириться думка про закінчення війни на будь-яких умовах», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, у листопаді 2022 року військовослужбовці розвідувального батальйону 127-ї розвідувальної бригади (в/ч 67606) Чорноморського флоту Росії з тимчасово окупованого Криму відмовились воювати проти України через великі втрати, які зазнав підрозділ.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.