Колаборант Аксенов заявив про атаку безпілотників в окупованому Криму

Новини
Ілюстративне фото (Getty Images)

Так званий «глава Криму», колаборант Сергій Аксенов заявив про атаку безпілотників на тимчасово окупований півострів уночі 15 червня.

«За сьогоднішню ніч і ранок над територією Республіки Крим зафіксовано 9 БПЛА: 6 апаратів збито силами ППО, 3 заглушено і посаджено засобами РЕБ», – заявив він.

Аксенов також додав, що один безпілотник нібито здетонував у селі Докучаєве Красногвардійського району, проте жертв немає, лише в низці будинків вибито скло.

Аксенов заявив, що всі служби виїхали на місце і закликав людей зберігати спокій.

Після того як Велика Британія офіційно передала Україні Storm Shadow, в соцмережах уже почався своєрідний відлік, коли ж такі крилаті ракети нарешті знесуть Керченський міст окупантів. Не тільки військове, а й символічне значення для росіян також унікальний 50-річний «Объект-100» – по суті підземний береговий ракетний комплекс. Про нього йшлося в матеріалі ЦЖР Євгенія Лешана Тут може бути «бавовна»: Севастополь. Гори і море.

Центр журналістських розслідувань публікує серію матеріалів Тут може бути «бавовна» про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ. Вони адресовані цивільному населенню – громадянам України у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter