США запровадили нові санкції проти РФ: у списку понад 100 компаній та фізичних осіб

Новини

Сполучені Штати Америки запровадили нові санкційні обмеження проти Росії. Санкції зпроваджені проти майже 100 представників російської еліти та російської промислової бази, фінансових інститутів і постачальників технологій. 

Про це повідомляє Міністерство фінансів США. 

Державний департамент окремо включив до санкційного списку понад 70 осіб, щодо яких запровадять візові обмеження.

Зокрема обмеження застосовані проти олігарха Андрія Бокарьова і його дружини Ольги Сировацької, а також – очолюваного ним «Трансмашхолдингу». Також під санкціяи опинився партнер Бакарьова Іскандар Махмудов, його син Джахангір Махмудов, науково-технічний комплекс «Союз» і члени його ради директорів (Мкртич Окроян, його дружина Алла Бабан та діти Анна та Андраник Окрояни і брат Мкртича Арутюн Окроян), заступник російського міністра оборони Олексій Криворучко та його дружина Катерина,

Обмежувальні заходи були застосовані проти наступних компаній: Балашихінський ливарно-механічний завод, виробник авіадвигунів «Ягат», товариство «Стар», яке входить до складу «Ростеху», Ульянівський патронний завод, Ростовський інститут радіозв’язку та інші компанії, НВО «Сатурн», 61-й, 71-й та 72-й авторемонтні заводи та інші. 

Державний департамент окремо включив до санкційного списку понад 70 осіб, щодо яких запровадять візові обмеження.

Нагадаємо:

  • Міністерство фінансів й Державний департамент США оголосили про введення санкцій проти десятків фінансових установ РФ, а також осіб, пов’язаних з урядом РФ.
  • Президент США Джо Байден своїм указом продовжив до кінця 2023 року дію надзвичайного стану національного масштабу, запровадженого ще у березні 2014 року після російської окупації Криму, та пов’язані з ним санкції проти РФ з відповідним доповненнями.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter