У Херсоні відкриється новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс»

У Херсоні 30 травня запрацює новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ».

Як йдеться в повідомленні на сайті підприємства, здати усі необхідні документи на біометрику, зробити їх копії, сфотографуватися, зняти відбитки пальців та залишити електронний підпис – усе це можна буде зробити в одному приміщенні по вул.Ушакова, 53, передає Центр журналістських розслідувань.

«Для клієнтів працюватиме 15 робочих станцій на подачу документів і в 4-ьох віконечках видаватимуть вже готові закордонні біометричні паспорти та ID-картки. Щодня тут планується обслуговувати до 400 осіб. Працює електронна черга. Саму ж процедуру оформлення можна пройти усього за 15-20 хвилин. Окрім того, за бажанням кожному надається можливість зробити страховий поліс, апостилювати документи, необхідні за кордоном, отримати інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.

Європейський комфорт і якість обслуговування в оформленні документів гарантує високопрофесійний персонал», – йдеться в повідомленні.

Працюватиме Херсонський центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» по буднях з 9:00 до 20:00 (без перерви на обід), у суботу з 9:00 до 13:00.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine