У найбільших соцмережах запустили онлайн-акцію проти зняття санкцій з РФ

У соціальних мережах Facebook і Twitter активісти запустили онлайн-акцію проти зняття санкцій з РФ у Раді Європи.

Про це повідомляє спільнота Save Oleg Sentsov, передає Центр журналістських розслідувань.

«У цей Вівторок 9 жовтня Парламентська Асамблея Ради Європи буде голосувати за резолюцію, щоб зняти санкції з Росії. У документі немає про це ні слова, але всі розуміють, що запропоновані зміни до регламенту ПАРЄ зроблять просто неможливими їх продовження», – йдеться в повідомленні.

У Facebook пропонують написати під постами відомих політиків заклик онлай-акції і додати картинку. Крім того, потрібно поставити хештеги#SaveOlegSentsov і #SaveCouncilEurope.

Організатори акції заявили, що «все це особливо цинічно враховуючи, що жодна вимога Ради Європи до Путіна про припинення порушень в Криму і на Донбасі так і не було виконано».

У Twitter потрібно опублікувати заклик онлай-акції, додати картинку, написати назву облікового запису політика і поставити зазначені вище хештеги.

9 жовтня ПАРЄ голосуватиме за резолюцію, щоб зняти санкції з РФ, нагадала правозахисниця Олександра Матвійчук.

«У документі немає про це ні слова, але всі розуміють, що запропоновані зміни до регламенту ПАРЄ зроблять просто неможливим їх продовження. Все це особливо цинічно, враховуючи, що в російських в’язницях і в далі утримуються близько семи десятків заручників Кремля, серед яких Олег Сенцов. У підвалах ОРДЛО досі перебувають більше сотні полонених », – підкреслила правозахисниця.

У зв’язку з цим Матвійчук повідомила, що спільними зусиллями сформовані 23 команди, кожна з яких відповідає за конкретну національну делегацію 23 країн Ради Європи.

Це Чехія, Німеччина, Австрія, Великобританія, Франція, Швеція, Швейцарія, Італія, Іспанія, Бельгія, Угорщина, Фінляндія, Латвія, Естонія, Люксембург, Данія, Нідерланди, Норвегія, Греція, Португалія, Польща, Болгарія, Сербія (список поповнюється) .

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine