Помер президент Туркменістану Бердимухамедов – ЗМІ

Помер президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.

Про це повідомив директор Центру моніторингу євразійських проблем Аслан Рубан з посиланням на джерела в столиці республіки, повідомляє Центр журналістських розслідувань
з посиланням на російські ЗМІ.

За його словами, про смерть президента Туркменістану повідомили бізнесмени, що працюють в Ашхабаді. «Коли запитав, чи точно, вони сказали: є знайомі, які працюють в спецслужбах, вони передають, що це так, що це сталося, коли він вийшов у відпустку», – сказав Рубан.

Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Про його смерть також повідомив Telegram-канал El Murid, що спеціалізується на висвітленні подій в арабських країнах.

Раніше опозиційний YouTube-канал Вільний Туркменістан з посиланням на своїх кореспондентів в Ашхабаді повідомляв, що політик помер напередодні, 20 липня, у другій половині дня. Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність.

Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає.

Бердимухамедов відомий своїми «талантами». Нещодавно він показав військовим, як на велосипеді стріляти по мішенях. А пару років тому він перевірив армію в стилі Рембо.

Пізніше туркменський лідер записав з онуком реп. При чому текст про «спортивний Туркменістан» написав Бердимухамедов, а аранжування зробив онук.

Нагадаємо:

  • Гурбангули Бердимухамедов очолив Туркменістан в кінці 2006 року.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine