Ощадбанк продовжив дію прострочених карт переселенців

Ощадбанк на період карантину вирішив не блокувати прострочені карти внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за тарифним пакетом «Мій рахунок». Отримати оновлену карту можна у відділенні Ощадбанку, але в разі, якщо немає можливості її забрати, то переселенці можуть і далі користуватися старою картою, термін дії якої вже закінчився.

Ощадбанк

Відділення Ощадбанку у Слов'янську Донецької області Фото: oschadbank.ua

Про це йдеться на сайті Ощадбанку.

Якщо термін дії картки переселенця закінчується під час карантину, який продовжили до 31 серпня, то карта не блокуватиметься до 1 вересня 2021 року.

«Якщо ви не змогли забрати нову карту в відділенні, ви можете і далі знімати гроші і розраховуватися старої картою до 31 серпня 2021 року включно», – повідомили в банку.

У відділеннях Ощадбанку знаходиться близько 150 тисяч перевипущених карток внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які замість прострочених не можуть забрати пенсіонери з непідконтрольних Україні територій Донбасу через закриті КПВВ на лінії розмежування.

Як повідомлялося, Ощадбанк продовжив до 1 липня 2021 року дію платіжних банківських карток внутрішньо переміщених осіб за тарифним пакетом «Мій рахунок», у яких термін дії закінчується під час карантину. Якщо переселенець не зміг забрати нову картку в відділенні, то він може і далі знімати кошти та розраховуватися старої карткою до 1 липня 2021 року.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк роз’яснив, в яких випадках інформація про внутрішньо переміщених осіб передається до Пенсійного фонду України для перевірки.
  • Ощадбанк призупинив знищення карт пенсіонерів-переселенців, які ті не отримали через заблоковані ОРДЛО пункти пропуску: багато пенсіонерів з березня 2020 року не можуть потрапити на підконтрольну української влади територію.
  • У зв’язку з дією карантину проходження фізичної ідентифікації в Ощадбанку для переселенців призупинено, і їх банківські картки на цей час не блокуються. Однак є ряд випадків, коли блокування відбувається.
  • Правозахисник пояснив, що потрібно робити пенсіонерам з ОРДЛО зі статусомВПО, які отримали вимогу від управління ПФУ пройти ідентифікацію, проте в зв’язку з карантином не можуть виїхати з непідконтрольною території, в зв’язку з чим є ймовірність припинення виплат. Деякі заходи для захисту своїх прав на пенсію пенсіонери можуть зробити дистанційно.
 
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine