- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Питання національної безпеки. Ефір від 16 липня 2019 року. Частина 1

В першій частині випуску програми «Питання національної безпеки» (проект Центру журналістських розслідувань, ефір ТРК Чорноморська) від 16 липня 2019 року:

Будівництво та облаштування контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на адмінмежі з окупованим Кримом і візит президента України Володимира Зеленського на КПВВ «Чонгар». Які завдання він поставив перед новопризначеним головою Херсонської облдержадміністрації Юрієм Гусєвим, та чи можна їх виконати у вказані президентом терміни – до кінця року?

Екстрадиція українського олігарха Дмитра Фірташа з Австрії до США, де його обвинувачують у корупції, і доля його активів в окупованому Криму.

Українські санкції проти РФ та звільнення українських військовополонених і політв’язнів, утримуваних в окупованому Криму та Росії. Скількох українців віддасть Кремлшь за обвинувачуваного у держзраді керівника незареєстрованої підрозділу російського інформагентства МІА «Росія сьогодні» – «РІА Новини Україна» Кирила Вишинського?

Про все це говоримо у студії з Юсуфом КУРКЧІ, першим заступником міністра з питань тимчасово купованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.