РФ знову запустила ударні безпілотники по Україні, у Києві лунає тривога

Війна

Повітряні сили ЗСУ повідомляють, що РФ знову запустила ударні безпілотники по Україні, у Києві лунає тривога.

Повітряні сили повідомили про загрозу ударних БпЛА в Запорізькій області, Дніпропетровської області та на Полтавщини. Також загроза ударних безпілотників є на Черкащині.

О 23:40 тривогу було оголошено й на Київщині.

“Група ударних БпЛА у напрямку Києва!”, – повідомили Повітряні сили.

25 листопада внаслідок нічної атаки Shahed на Київщині пошкоджено 4 приватні будинки та один багатоквартирний, а також автомобілі та підприємство. У Повітряних силах Збройних сил України уточнили, що протиповітряна оборона знищила 74 ударні БПЛА Shahed-131/136.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.